ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ FITNESS CENTER

ΔΕΥΤΕΡΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 09:00 – 23:00
ΣΑΒΒΑΤΟ : 10:00 – 20:00

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09:00
Fight Aerobic
09:00
10:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
Elite Workout
09:00
10:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
Body Pump
09:30
10:30
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
BodyBalance
09:30
10:30
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
Aero-Fun
09:30
10:30
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels

Super Abs & Hips
10:30
11:00
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels
10:00
TRX
10:00
11:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
BodyBalance
10:00
11:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
Kids - Fun 1
10:00
11:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
11:00
Kids - Fun 2
11:00
12:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
12:00
Εφηβικό
12:00
13:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
13:00
14:00
15:00
Zumba
15:15
16:15
Γυμναστής: Στέλιος
Level: All Levels

Super Hips
16:15
16:45
Γυμναστής: Νίκος
Level: All Levels
Cardio Functional
15:15
16:15
Γυμναστής: Νίκος
Level: All Levels
Body Pump
15:15
16:15
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels

Fight Aerobic
15:15
16:15
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
BodyBalance
15:15
16:15
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels

Super Abs & Hips
16:15
16:45
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
16:00
Εφηβικό
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
16:15
17:00
17:00
Pilates
17:00
18:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
TRX
17:00
18:00
Γυμναστής: Nίκος
Level: All Levels
Zumba
17:00
18:00
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels
Body Pump
17:00
18:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
18:00
Kids - Fun 1
18:00
19:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
Cardio Mix
18:00
19:00
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels
Kids - Fun 1+ 2
18:00
19:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
Cardio Functional
18:00
19:00
Γυμναστής: Νίκος
Level: All Levels
Kids - Fun 2
18:00
19:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
19:00
Aero-Fun
19:00
20:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
Elite Workout
19:00
20:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
Zumba
19:00
20:00
Γυμναστής: Στέλιος
Level: All Levels
Pilates
19:00
20:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
Fight Aerobic
19:00
20:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
20:00
Super Hips
20:00
20:30
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
Fight Aerobic
20:00
21:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
Body Pump
20:30
21:30
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels

TRX
21:00
22:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels

Aerial Activities
21:30
22:30
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
Aero-Fun
20:00
21:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
Yoga
20:00
21:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
21:00
Body Pump
21:00
22:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
BodyBalance
21:00
22:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
Aerial Activities
21:00
22:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
22:00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09:00
Fight Aerobic
09:00
10:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Fight Aerobic
15:15
16:15
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
16:00
17:00
18:00
19:00
Fight Aerobic
19:00
20:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
20:00
Fight Aerobic
20:00
21:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels

Δευτέρα

Τρίτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
TRX
10:00
11:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
TRX
17:00
18:00
Γυμναστής: Nίκος
Level: All Levels
18:00
19:00
20:00
21:00
TRX
21:00
22:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Zumba
15:15
16:15
Γυμναστής: Στέλιος
Level: All Levels
16:00
17:00
Zumba
17:00
18:00
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels
18:00
19:00
Zumba
19:00
20:00
Γυμναστής: Στέλιος
Level: All Levels

Δευτέρα

Τετάρτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
16:00
Super Hips
16:15
16:45
Γυμναστής: Νίκος
Level: All Levels
17:00
18:00
19:00
20:00
Super Hips
20:00
20:30
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels

Δευτέρα

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
17:00
Pilates
17:00
18:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
18:00
19:00
Pilates
19:00
20:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels

Δευτέρα

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09:00
Aero-Fun
09:30
10:30
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Aero-Fun
19:00
20:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
20:00
Aero-Fun
20:00
21:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels

Δευτέρα

Πέμπτη

Παρασκευή

No events hours available!
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09:00
Body Pump
09:30
10:30
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Body Pump
15:15
16:15
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
16:00
17:00
Body Pump
17:00
18:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
18:00
19:00
20:00
Body Pump
20:30
21:30
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
21:00
Body Pump
21:00
22:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels

Δευτέρα

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09:00
Elite Workout
09:00
10:00
Γυμναστής: Γιάννης
Level: All Levels
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Elite Workout
19:00
20:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels

Τρίτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09:00
BodyBalance
09:30
10:30
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
10:00
BodyBalance
10:00
11:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
BodyBalance
15:15
16:15
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
BodyBalance
21:00
22:00
Γυμναστής: Νατάσα
Level: All Levels

Τρίτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
15:00
Cardio Functional
15:15
16:15
Γυμναστής: Νίκος
Level: All Levels
16:00
17:00
18:00
Cardio Functional
18:00
19:00
Γυμναστής: Νίκος
Level: All Levels

Τρίτη

Πέμπτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Cardio Mix
18:00
19:00
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels

Τρίτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12:00
Εφηβικό
12:00
13:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
13:00
14:00
15:00
16:00
Εφηβικό
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
16:15
17:00

Τετάρτη

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
18:00
Kids - Fun 1+ 2
18:00
19:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels

Τετάρτη

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11:00
Kids - Fun 2
11:00
12:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Kids - Fun 2
18:00
19:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
Kids - Fun 1
10:00
11:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Kids - Fun 1
18:00
19:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels

Δευτέρα

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
20:00
Yoga
20:00
21:00
Γυμναστής: Βασίλης
Level: All Levels

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
21:00
Aerial Activities
21:30
22:30
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
Aerial Activities
21:00
22:00
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels
22:00

Τετάρτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10:00
Super Abs & Hips
10:30
11:00
Γυμναστής: Ειρήνη
Level: All Levels
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Super Abs & Hips
16:15
16:45
Γυμναστής: Δανάη
Level: All Levels

Παρασκευή

No events available!